Jdi na obsah Jdi na menu

Odměna za druhé místo

25. 9. 2018

    cimg6627.jpg  V sobotu 22. září se všichni stavitelé Kouzelného městečka dopravili vlakem a autobusem do Tepfaktoru v Chotilsku, který si vybrali jako výhru.

     Po ubytování ve stanech se porozhlédli po okolí a připravili na druhý den, kdy je čekala velmi akční hra. Po rozdělení na dva týmy - Piráty a Šťastnou čtyřku - a cimg6620.jpgseznámení s pravidly se vrhli do vlastní soutěže. Ta se odehrávala v jeskyni, kde na ně čekalo 20 úkolů, 4 úkoly bonusové a nakonec - truhla. Úkoly byly rozděleny na 4 druhy - síla, mysl, trpělivost a zručnost. Postupně jsme plnili jednotlivé úkoly, některé lépe, jiné byly nad naše dětské síly. Piráti splnili 9 + 1 bonusový úkol, Šťastná čtyřka 7 úkolů. Truhlu jsme sice neotevřeli, ale hra nás přesto bavila a klidně bychom ji hráli i déle. Byli jsme nadšení a nikdo nevyčítal druhému, když se něco nepovedlo.

   Na závěr jsme dostali odměny, diplom a - dobrý oběd, řízek a pečené brambory. Domů jsme se vrátili vlakem sice unavení, ale nadšení. Určitě do další soutěže půjdeme znovu!

cimg6642.jpg                              cimg6645.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Odměna za Kouzelné městečko