Pasování prvňáčků na čtenáře

21. 6. 2018

img_4238-1-.jpg    Pondělní odpoledne 18. června bylo pro naše prvňáčky kouzelné. Sešli se totiž v lavicích proto, aby svým rodičům ukázali, jak se za rok naučili číst. Po krátkém úvodním slově p. učitelky přednesli několik básniček a hlavně krásně přečetli úryvky ze simg_4249-1-.jpglabikáře i pohádky. A když své umění předvedli, byli pasováni na čtenáře. Ve slavnostní atmosféře, za přítomnosti kouzelného písaře, kterého fantasticky ztvárnila paní ředitelka, a fanfár, jež k tomu zahrálo žesťové kvarteto pod vedením pana Václava Jakubce. Děti za svá img_4262-1-.jpgbezchybná vystoupení obdržely  pasovací listinu.

Děkuji účinkujícím žákům a všem hostům, kteří přispěli svým   vystoupením nebo pouhou účastí jako diváci k nezapomenutelnému zážitku.

img_4283-1-.jpg

Mgr. Alice Ekertová

Náhledy fotografií ze složky Pasování prvňáčků na čtenáře