Přijeli k nám celníci

9. 5. 2018

cimg6366.jpg        Již podruhé v tomto školním roce přijeli za našimi žáky celníci, aby jim ukázali něco ze   své zajímavé práce. Tentokrát si připravili tříhodinový program, v němž prim hrály ukázky a práce cvičeného psa - vyhledávání drog, tabáku, označení "pašeráka" těchto látek, bezchybné plnění pokynů psovoda i jeho klidné chování - to vše z něj udělalo "hvězdu" cimg6372.jpgdopoledne. Vystoupení psovoda doprovázely ukázky ze zásahu celníků proti dealerovi drog (to si mohl vyzkoušet i jeden z žáků), informace o práci celníků na našich silnicích včetně prohlídky jejich zásahového vozidla. Třešinkou na dortu pak pro ty starší bylo zkusit si střelbu z pistole na střeleckém trenažeru.

Čas určený pro tuto akci rychle uběhl a s celníky jsme se museli rozloučit. Děkujeme za skvělé dopoledne a těšíme se na příští setkání.

cimg6407.jpg         cimg6410.jpg

Náhledy fotografií ze složky Přijeli k nám celníci