Sportovní klání

14. 6. 2017

img_0065.jpg  V pondělí 12. června se na hřištích naší školy uskutečnilo dlouho plánované    sportovní klání chlapeckých a dívčích družstev tří škol - Kostelce, Všetat a Byšic. Byšice, stejně jako vloni, na poslední chvíli účast odřekly. Naši akční tělocvikáři to ale bleskově vyřešili - místo nich nastoupil kombinovaný tým učitelů a učitelek Všetat posílený tělocvikářem ze ZŠ Kostelec. Všechny plánované zápasy se tak mohly uskutečnit - v přehazované dívky a ve fotbale chlapci. Boje to byly lité, zejména fotbalisté nedali týmu img_0319.jpgpedagogů nic zadarmo a mládenci nebyli vůbec gentlemani - nešetřili nikoho včetně svých učitelek! Ale dopadlo to dobře. Dívky připravené na poskytnutí první pomoci nakonec práci neměly, naopak nával byl u improvizovaného stánku s občerstvením - doplnit tekutiny a posílit se párkem v rohlíku spěchali po vyčerpávajícím boji všichni aktéři.

A kdo vyhrál? Samozřejmě všichni! Skvělí organizátoři v čele s p. učitelkou Křížkovou, všichni aktivně bojující sportovci  i ti, kteří jim přišli fandit. V přehazované zvítězilo družstvo dívek z Kostelce, ve fotbale chlapci ze Všetat. Celkovým vítězem a prvním držitelem putovního poháru se díky obětavému výkonu smíšeného družstva učitelů stala ZŠ Všetaty. Blahopřejeme a hned je také zaúkolujeme - za rok trofej obhájit!

Náhledy fotografií ze složky Sportovní turnaj škol