Vánoční jarmark

27. 11. 2017

Vánoční jarmark 2017 je minulostí. Chtěli bychom touto cestou poděkovat mnoha desítkám dobrovolníků, kteří se na jeho přípravě a průběhu podíleli. V mateřských školách to byly učitelky ve spolupráci s rodiči a s přispěním těch malých "drobečků" - i ti vyráběli své výrobky. Ve škole pak především učitelky s vychovatelkami a s dětmi - mnohé z nich ukázaly neobyčejnou zručnost, fantazii, smysl pro detail a estetické cítění. Mnohokrát se jednalo o drobnou, jemnou práci - ať to bylo zdobení perníčků, navlékání korálků a jiné. A do toho všeho příprava všech vystoupení.... Hektické dny zažívali kantoři i jejich žáci. Kdo "nevyráběl", podílel se jinak - zajištěním materiálu, organizačně, přípravou vystoupení nebo konkrétní prací v den D.  Ale poděkování patří i uklízečkám, které trpělivě den co den po "pracovním" nasazení uklízely  třídy se zbytky "výrobního" materiálu, chodby i šatny, panu školníkovi, jenž pomáhal s materiálním a technickým zajištěním jarmarku a musel být na místě až do úplného konce.

Jarmark by se samozřejmě nekonal bez desítek dobrovolníků z Rodinného centra - na nich ležela veškerá tíha přípravy, zajištění a průběhu sobotního odpoledne. Bez jejich práce a entuziasmu by jarmark nebyl! Proto jim poděkování největší. Ve škole dobře víme, že bez těchto nadšených a zapálených lidí  by jarmark nebyl. Takže velké díky.

Náhledy fotografií ze složky Vánoční jarmark od A do Z ve fotografii